Noclegi w Austrii, polska gościnność

Tanzstatt Alpengasthof to wszystko, czego Polak oczekuje od noclegu za granicą. Nasz pensjonat mieści się w malowniczej miejscowości Lachtal, w samym sercu austriackich Alp. Dzięki temu stanowi świetny punkt wypadowy zarówno do zimowych, jak i letnich atrakcji rejonu. I choć może się wydawać, że w takim kraju jak Austria, noclegi są drogie i bez wyrazu, nasz pensjonat zmienia ten obraz.


Oferujemy tanie noclegi w Austrii, tuż przy głównych trasach i szlakach narciarskich oraz całej zimowej infrastrukturze rejonu. Zapraszamy wszystkich amatorów białego szaleństwa, którzy poszukują zakwaterowania. Austria późną jesienią zamienia się w prawdziwą stolicę narciarstwa, a zimowe atrakcje regionu Styrii przyciągają w tę okolicę masę turystów z całego świata. Dlatego w sezonie trudno znaleźć tu tanie noclegi. Austria może uchodzić za drogą opcję urlopową, ale nasz pensjonat gwarantuje tanie noclegi w Austrii, w sam raz na polską kieszeń!


Idealnym czasem na zwiedzanie Styrii są również wakacje. Wielką zaletą regionu jest urokliwy krajobraz – łączący ośnieżone wierzchołki gór, krystalicznie czyste jeziora i bujną alpejską roślinność. W miesiącach letnich tłok na szlakach jest znacznie mniejszy, co ułatwia delektowanie się widokami oraz poszukiwanie noclegów w Austrii. Ten rejon obfituje również wspaniałe atrakcje dla aktywnych. Zapraszamy wszystkich miłośników natury oraz amatorów wspinaczek i jazdy na rowerze. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić naszym gościom komfortowy nocleg. Austria da się lubić!


Tanzstatt Alpengasthof to najlepsze w regionie tanie noclegi. Austria przywita Was polsko-węgierską gościnnością. Jako nasi Goście możecie liczyć na świeże i czyste, gustownie urządzone apartamenty, miłą, gościnną obsługę oraz pyszne jedzenie!


Zobacz na naszym fanpejdżu, jak wiele zadowolonych osób wybrało Tanzstatt Alpengasthof jako miejsce swoich noclegów.


Austria, jaką dzięki nam poznasz, to:

  • - Bliskość atrakcji zimowych (narty, sanki, łyżwy).
  • - Wakacyjna alpejska sielanka.
  • - Polsko-węgierska gościnność.