Ekscytujący wyjazd na narty do Austrii

Zastanawiasz się, jaki kierunek obrać, planując wyjazd na narty? Austria jest odpowiednią propozycją dla narciarzy, a konkretnie - piękna miejscowość Lachtal. Styria to najlepsza odpowiedź na pytanie „Gdzie pojechać na narty w Austrii“ - to jeden z najpopularniejszych regionów wśród narciarzy z całego świata, spragnionych białego szaleństwa. Dziesiątki tysięcy turystów wybierających wyjazd na narty do Austrii nie może się mylić, zaufaj im!


Każdy rodzaj rekreacji może się kiedyś znudzić, nawet narty. Dlatego tak ważne jest urozmaicenie wypadu. Lachtal daje takie możliwości. Rozciągające się na ponad 25 km trasy narciarskie o zróżnicowanym stopniu trudności (niebieskie, czerwone i czarne) umożliwiają zjazdy osobom o różnych umiejętnościach. Podczas jednego wypadu na narty w Austrii można zatem „zaliczyć” kilka etapów nauki. Podobnie, poszczególni członkowie ekipy mogą szaleć na różnych stokach, pozostając zarazem w swoim pobliżu. Wyjazd na narty do Austrii to więc propozycja dla każdego - rodzin z dziećmi, grup znajomych jak i dla entuzjastów samotnych zjazdów narciarskich.


Kolejnym niewątpliwym atutem kurortu są niezwykłe widoki. Lachtal położone jest na wysokości ponad 1600 m. n. p. m., w samym sercu Alp, wśród fascynujących krajobrazów. Narty w Austrii mogą być więc pretekstem do bliskiego obcowania z naturą i dają wrażenia wzrokowe podobne do tych, które są udziałem zdobywców szczytów! Podziwianie przyrody i pięknych widoków podczas jazdy na nartach w Austrii to niezapomniane wrażenia.


Wyjazd na narty do Austrii nie musi też oznaczać wyłącznie zjazdów po nowoczesnych, ściśle wytyczonych i tłocznych stokach. Lachtal daje szerokie możliwości zindywidualizowania swojego pobytu. Rozległe szlaki narciarskie pozwalają na niespieszne rozkoszowanie się przyrodą, krystalicznie świeżym powietrzem i kameralnymi wypadami w małych grupach. Dobranie atrakcji i tras narciarskich do swoich wymagań i potrzeb to ogromna zaleta wyjazdu do Styrii - każdy, nawet najbardziej wymagający fan białego szaleństwa będzie zadowolony z pobytu.


Gdzie na narty? Austria i Lachtal zapraszają!


  • - zróżnicowane pod względem trudności i rozbudowane trasy narciarskie,

  • - wysokie położenie gwarantujące niezwykłe widoki i krystalicznie czyste powietrze,

  • - możliwość zindywidualizowania wypadu na narty do Austrii: popularne stoki i kameralne szlaki.