Apartamenty, Austria i narty – odrobina luksusu w sercu Alp

Tanzstatt Alpengasthof to apartamenty w Austrii zlokalizowane w samym centrum narciarskiego kurortu Lachtal. Stanowią świetny punkt wypadowy do korzystania z atrakcji regionu – zarówno zimowych, jak i letnich. Naszym celem jest świadczenie jak najwyższej jakości usług i zapewnienie Gościom maksymalnego komfortu wypoczynku.


Ogromnym walorem Tanzstatt Alpengasthof jest lokalizacja apartamentów. Austria, narty i wysokie Alpy na wyciągnięcie ręki – to wszystko umożliwia efektywny odpoczynek i rekreację. Z tego względu zimą ten region jest prawdziwie oblegany przez turystów i miłośników sportu. Kuszą zwłaszcza trasy i szlaki narciarskie – znakomicie utrzymane, o różnym stopniu trudności, ciągnące się wśród malowniczych pejzaży. W tym czasie apartamenty wypełnione są po brzegi - Austria i narty przyciągają amatorów białego szaleństwa, dlatego warto dokonać u nas wcześniejszej rezerwacji.


Styria – region, w którym położone jest Lachtal – przyciąga turystów także poza sezonem narciarskim. Malownicze krajobrazy z bujną roślinnością, jeziorami i szczytami gór robią wrażenie na gościach z całego świata, którzy wynajmują u nas apartamenty. Austria i narty to nie jedyne atrakcyjne turystycznie połączenie. Do Lachtal ściągają amatorzy rowerów, wspinaczki, a także romantycznych spacerów po górach. Pobliskie miasteczka Märchenwald i Minimundus dostarczają dodatkowych możliwości spędzania wolnego czasu – w źródłach termalnych czy Planetarium. Jak widać, przyjazd do naszych apartamentów w Austrii daje wszechstronne możliwości relaksu i odpoczynku – zarówno aktywnego, jak i biernego.


Apartamenty w Austrii czekają na Państwa przyjazd, zapewniając:


  • - atrakcje zimowe;

  • - atrakcje całoroczne;

  • - najwyższą jakość usług.